O KURZU

Co Vás čeká:


Dvě školní vyučovací hodiny, během kterých se děti seznámí a vyzkouší si práci s profesionálními výtvarnými pomůckami vysoké kvality. Naučí se jak nakreslit vysoce fotorealistický obrázek 3D koule.


Tužka - ochutnávka kresby "pravou hemisférou pro děti". 
V rámci této dvouhodinovky si vyzkoušejí děti stínování různými pomůckami, dozvědí se, jak pozorovat předlohu, "vychytávky" na rozměřování proporcí kresleného objektu. Výklad je provázek srozumitelnou prezentací pomůcek projektorem s videopostupy, obsahuje i prezentaci ohledně zapojení pravé mozkové hemisféry při kreslení pro pochopení základních pricipů tohoto způsobu kreslení. Pomůcky i materiál i předlohy jsou v ceně kurzu.O KURZU

Co Vás čeká:


Průběh kurzu:

První hodina je věnována postupnému seznamování s pomůckami a technikami prostřednictvím jednoduchých cvičení. Druhá hodina je z větší části věnována kresbě 3D koule s využitím nových dovedností s maximální podporou lektora.

Verze:

Tužka - ochutnávka kresby "pravou hemisférou pro děti". 
V rámci této dvouhodinovky si vyzkoušejí děti stínování různými pomůckami, dozvědí se, jak pozorovat předlohu, "vychytávky" na rozměřování proporcí kresleného objektu. Výklad je provázek srozumitelnou prezentací pomůcek projektorem s videopostupy, obsahuje i prezentaci ohledně zapojení pravé mozkové hemisféry při kreslení pro pochopení základních pricipů tohoto způsobu kreslení. Pomůcky i materiál i předlohy jsou v ceně kurzu.Pro koho je kurz vhodný?

Pro všechny děti od 8 let, které si chtějí vyzkoušet kreslení nebo malování jako profesionální výtvarník, ale i pro starší děti, uvažující např. v budoucnu o talentových přijímacích zkouškách na umělecké školy. Jedná se o "ochutnávku" možností, dalšího pokračování kuzru.

Cena kurzu:

900Kč plus doprava 5Kč/km z Choustníkova Hradiště a zpět.

Maximální počet žáků v kurzu je 10.