O kurzu "Akryl"

Co Vás čeká?

I tuto techniku zvládne opravdu každý. Malováním krajinky Vás provedu krok za krokem. Strávíte příjemný den relaxací u plátna v přírodě. Budete mít možnost zkusit si malování profesionálními barvami a vysoce kvalitními štětce. Svačíme na místě, pokud jsme "mimo civilizaci", oběd řešíme také vlastními zásobami, ale vždy je možnost zajet do blízké restaurace (několik minut jízdy autem). Možnost stravování je závislá na místě konání, někdy malujeme pár metrů od restaurace (vše se dozvíte v podrobnostech ke konkrétnímu místu konání, které Vám na vyžádání ráda zašlu). Vše potřebné vybavení bude k dispozici, sebou doporučuji pokrývku hlavy a pohodlné oblečení, u kterého nevadí případné zašpinění (akrylové barvy nelze vyprat) a případně podsedák. Při malování sedíme u mobilních stolků se stolními malířskými stojany (lze je zregulovat i na malování ve stoje). 

Hledám místa vhodná pro uskutečnění tohoto kurzu i venku...máte-li tip na místo s výhledem do přírody a zázemím pro klienty, budu ráda, pokud mi o něm napíšete! Tento kurz je možné uspořádat i u Vás.

Průběh kurzu:

Kurz bude probíhat v sobotu , začátek v 9 hodin. Ráno Vás seznámím s vlastnostmi akrylových barev a pomůckami, které budeme používat a vše si vyzkoušíte "nanečisto" na akrylový papír. Následně se pustíme do malby na plátno. Malujeme metodou "opakuj po učiteli", vždy názorně předvedu daný krok, doplním potřebnými informacemi, vy usednete k plátnům a pustíte se do práce. Budu Vám neustále nablízku připravená poradit nebo předvést daný krok znovu. Čas na oběd si určujeme sami, podle aktuální situace. Rychlost malování je vysoce individuální, proto malujeme na plátna menších formátu, aby si "pomalejší" malíř odnesl domů hotový obrázek.


Pro koho je kurz vhodný?

Pro všechny, které láká vyzkoušet si barevné romantické malování s profesionálním vybavením a vedením. Pro všechny, kdo si chtějí malovat pro radost. Pro všechny, kterým malování otrávily školní tempery. Pro naprosté začátečníky - v rámci jednotlivých cvičení si ukážeme jak na jednotlivé komponenty krajinky krok po kroku. Tento kurzu je vhodný i pro děti od Cca 10let.


Cena kurzu

1600Kč

Nabízím i možnost uspořádat tento kurz přímo na Vašem oblíbením místě (malujeme krajinu, ne stavby, stroje apod.). Minimální počet účasníků jsou 2, cena se navýší o cestovné 5Kč/km (doprava z Choustníkova Hradiště a zpět). Váš osobní kurz může probíhat i ve všední dny, můžeme začít i dříve, např. v 8 hodin (tuto možnost často využívají maminky malých dětí na RD, které si chtějí například s kamarádkou udělat "hezký den", nebo senioři.)  Kurz může probíhat třeb u Vás na chalupě :) .