O kurzu "Akryl"

Co Vás čeká?

   Jedná se o jednodenní kurz. 

   I tuto techniku zvládne opravdu každý. Malováním krajinky Vás provedu krok za krokem. 

   Dozvíte se jak pracovat s akrylovými barvami, jak postupovat při malbě jednodušší krajinky, odnesete si vlastní obraz. 

   Zpočátku jsem tyto kurzy realizovala venku. Bylo to nádherné, ale bohužel závislé na počasí, logisticky náročné pro mne i účastníky atd. Dnes kurzy probíhají v interiéru, místo pohledu do krajiny malujeme podle předloh. Bývala to letní záležitost, nyní je to příjemná alternativa trávení podzimní nebo zimní soboty :) . Průběh kurzu:

Kurz bude probíhat v sobotu , začátek v 9 hodin. Ráno Vás seznámím s vlastnostmi akrylových barev a pomůckami, které budeme používat a vše si vyzkoušíte "nanečisto" na papír. Následně se pustíme do malby na plátno. Malujeme metodou "opakuj po učiteli", vždy názorně předvedu daný krok, doplním potřebnými informacemi, vy usednete k plátnům a pustíte se do práce. Budu Vám neustále nablízku připravená poradit nebo předvést daný krok znovu. Čas na oběd si určujeme sami, podle aktuální situace. Rychlost malování je vysoce individuální, proto malujeme na plátna menších formátu, aby si "pomalejší" malíř odnesl domů hotový obrázek.


Pro koho je kurz vhodný?

Pro všechny, které láká vyzkoušet si barevné romantické malování s profesionálním vybavením a vedením. Pro všechny, kdo si chtějí malovat pro radost. Pro všechny, kterým malování otrávily školní tempery. Pro naprosté začátečníky - v rámci jednotlivých cvičení si ukážeme jak na jednotlivé komponenty krajinky krok po kroku. Tento kurzu je vhodný i pro děti od Cca 10let.


Cena kurzu

1600Kč