O kurzu "Akvarel"


Co Vás čeká?

I tuto techniku zvládne opravdu každý. Akvarel je často využíván v arteterapii. Krok za krokem se pomocí detailně zpracované prezentace s videi seznámíte s technikou akvarelu, vyzkoušííte si nejčastěji používané techniky (klasické malování, lazurování, mokrá do mokré,..), práci se štětci, po několika cvičeních si vytvoříte vzorník a namalujete svůj první akvarelový obrázek - krajinku nebo zátiší - podle předlohy. Obvykle se stihne obojí. Po celou dobu kurzu Vám kromě klasického výkladu budu samozřejmě k dispozici s připraveným štětcem pro názornou ukázku naživo. Je možné, že stihnete i dva obrázky.

Hledám místa vhodná pro uskutečnění tohoto kurzu i venku...máte-li tip na místo s výhledem do přírody a zázemím pro klienty, budu ráda, pokud mi o něm napíšete! Při této variantě venku bude počet míst omezen na 4-6 lidí a prezentace bude probíhat naživo :) .

Průběh kurzu:

Kurz bude probíhat v sobotu , začátek v 9 hodin. 


Pro koho je kurz vhodný?

Pro všechny, které láká vyzkoušet si barevné malování s profesionálním vybavením (v hodnotě Cca 600Kč). Pro všechny, kdo se připravují na přijímací zkoušky a malba akvarelem je jejich součástí. Pro všechny, kterým malování otrávily školní vodovky :) . Pro naprosté začátečníky - v rámci jednotlivých cvičení si ukážeme jak na jednotlivé komponenty květin i krajinky krok po kroku. Tento kurzu je vhodný i pro děti od Cca 10let.

Cena kurzu

1200Kč

Napsali o nás

článek o mých kurzech: www.kralovedvorsko.cz/cs/vikendovy-relax-i-skola-kurz-kresleni-pravou-hemisferou-jaroslavy-vopalkove

Vytvořeno službou Webnode