O KURZU

Co Vás čeká?

Naučí se to skutečně úplně každý. U lidí, kteří nikdy nekreslili a neměli "tužku v ruce" jsou pokroky největší. Po kurzu nakreslíte již cokoli, protože portrét je nejnáročnějším kreslířským tématem. S každým dalším obrázkem se budete už jen zdokonalovat. Naučíte se na svět dívat jinýma očima. Zjistíte, že pokud člověk chce a ví jak na to, dokáže opravdu cokoliv. Nádherně si odpočinete. Zapomenete a čas. Zvednete si sebevědomí.


Průběh kurzu:

Kurz probíhá vždy v sobotu a v neděli. Začátek kurzu bývá v 9 hodin, konec cca v 14 hod po oba dva dny. První den se naučíme správně používat výtvarné pomůcky, vysvětlíme si, jak pozorovat předlohu pomocí pravé hemisféry, nakreslíme 3D kouli a již po obědě se budete moci svým blízkým pochlubit s reálným obrázkem lidského oka, na němž si vše, co jsme se ráno naučili, zopakujeme. Druhý den celý věnujeme kresbě potrétu, kterou vás provedu krok za krokem.


Pro koho je kurz vhodný?

Kurz je  koncipován jako 2 v 1 - na své si tedy přijdou úplní začátečníci, i pokročilejší. Omezeným počtem deseti účastníků je zajištěn individuální přístup. Horní věková hranice neexistuje, spodní je 12let . Účast mladších dětí je možná po domluvě - předpokladem je skutečný zájem se naučit kreslit a schopnost se soustředit po celou dobu kurzu a účast dospělého doprovodu.


Cena kurzu

2100Kč 

Napsali o nás

článek o mých kurzech: www.kralovedvorsko.cz/cs/vikendovy-relax-i-skola-kurz-kresleni-pravou-hemisferou-jaroslavy-vopalkove